Начало Здравна медиа Здравни новини 30-годишен нигериец почина от силна ерекция вследствие на свръхдоза афродизиак

30-годишен нигериец почина от силна ерекция вследствие на свръхдоза афродизиак

30-годишен нигериец почина от силна ерекция вследствие на свръхдоза афродизиак - изображение

Семеен нигериец, баща на три деца, почина от силна ерекция вследствие на свръхдоза афродизиак. Той е предприел рискованата стъпка, за да се представи добре пред своята нова любовница.

30-годишният африканец е злоупотребил с препарата "Менпауър", който има ефект, подобен на виаграта

Причината за смъртта е стресът, предизвикан от постоянната ерекция. Мъжът използвал афродизиак за първи път в живота си, а според местната полиция е консумирал и голямо количество алкохол.

Нигериецът е открит мъртъв в хотел в щата Делта в Нигерия, а сигнал за инцидента е подала уплашената му партньорка.

Снимка: Pinterest

5.0, 1 глас

ПРОДУКТИ СВЪРЗАНИ С НОВИНАТА

КОМЕНТАРИ КЪМ НОВИНАТА

НОВИНАТА Е СВЪРЗАНA КЪМ

ЛюбопитноНовиниИсторияЗдравни съветиЛайфстайлЛеченияБотаникаХранене при...Алтернативна медицинаРецепти