Начало Здравна медиа Здравни новини 5-годишно дете се натрови с хапчета за кръвно, объркало ги с бонбони

5-годишно дете се натрови с хапчета за кръвно, объркало ги с бонбони

5-годишно дете се натрови с хапчета за кръвно, объркало ги с бонбони - изображение

5-годишно дете се натрови с медикаменти за хипертония в Сандански.

Момиченцето открива хапчетата "Верапамил", които обърква с бонбони и поглъща няколко от тях. Веднага след инцидента детето веднага е прегледано от лекари в болница "Свети Врач" в града. Те установяват медикаментозна интоксикация и предвид риска от усложнения, детето спешно е откарано с линейка до МБАЛ-Благоевград.

Оттам съобщават, че за щастие животът на детето е вън от опасност, но то ще остане под активно лекарско наблюдение.

5.0, 1 глас

ПРОДУКТИ СВЪРЗАНИ С НОВИНАТА

КОМЕНТАРИ КЪМ НОВИНАТА

НОВИНАТА Е СВЪРЗАНA КЪМ

ЛюбопитноБотаникаНовиниЛеченияСоциални грижиКлинични пътекиНормативни актовеСнимкиЗдравни съветиАнкетиПроизводителиИсторияОрганизацииАптекиЛайфстайлРецептиОткритияНаправления в медицинатаСпециалистиТестовеАлтернативна медицинаГеографияПсихологияХранене при...Здравни проблемиМедицински изследванияИнтервютаСпортОбразованиеЗаведения