Д-р Костадин Ангелов е временно изпълняващ длъжността директор на УМБАЛ "Александровска"
Със заповед на Десислава Атанасова е назначен временно изпълняващ длъжността изпълнителен директор на УМБАЛ "Александровска" в София - д-р Костадин Ангелов.
Той е завършил "Медицина" в Медицински университет-София през 2004 г. Асистент е по хирургия в Катедрата по хирургия на Медицинския университет и хирург е в Клиниката по хирургия в Александровска болница.
Д-р Костадин Ангелов е член на Българското хирургично дружество и на Международната асоциация за рака на стомаха.
Още по темата:
НОВИНАТА е свързана към
- Д-р Цветан Лазаров
- Д-р Иван Лилянов
- Доц. д-р Пенка Тепавичарова - Романска, д.м.
- Проф. д-р Борис Илиев Богов, д.м.
- Д-р Весела Стоянова Стоянова
- Д-р Георги Стоянов Ранков
- Проф. д-р Александър Хуго Оскар
- Проф. д-р Ива Тодорова Петкова
- УМБАЛ "Александровска", гр. София
- Болнична аптека - УМБАЛ "Александровска", гр. София
Коментари към Д-р Костадин Ангелов е временно изпълняващ длъжността директор на УМБАЛ "Александровска"
Коментарът е изтрит по следната причина:
Същият е направен от неопределен субект, съдържанието му е необосновано, като има обиден и клеветнически характер, уронващ авторитета на трети лица.