Framar.bg 0
0
Е-аптека Промоции
Здравна библиотека
Здравни проблеми Медицинска енциклопедия Заболявания Симптоми и признаци Алтернативна медицина Анатомия Медицински изследвания Лечения Физиология Патология Ботаника Микробиология Фармакологични групи Медицински журнал Взаимодействия История на медицината и фармацията Здравето А-Я
Диагностик
Здравна помощ
Здравен справочник Специалисти Здравни заведения Аптеки Институции и организации Образование Спорт и туризъм Клинични пътеки Нормативни актове Бизнес Социални грижи Форум Консултации
Здравна медия
Здравни новини Любопитно Интервюта Видео Презентации Научни публикации Анкети Бъди активен Кампании
Здраве и начин на живот
Хранене Хранене при... Рецепти Диети Групи храни и ястия Съставки Е-тата в храните Спорт Съвети Психология Лайфстайл Интерактивни
За нас
За Фрамар За реклама Статистика Общи условия Екип Кариера Адреси на аптеки Фрамар Блог Важно Автори Програма за лоялни клиенти Промоционална брошура
Контакти
Назад | Начало Здравна медия Здравни новини Отново преобразуват кожните диспансери

Отново преобразуват кожните диспансери

от 14 дек 2011г., обновено на 28 ное 2012г.
Отново преобразуват кожните диспансери - изображение
  • Инфо
  • Коментари
Инфо
Инфо
Коментари
  Едва година след като бяха превърнати в центрове за кожно-венерически заболявания, някогашните кожни диспансери ще бъдат преобразувани отново, този път в ДКЦ-та, медицински центрове или специализирани болници с дневен стационар.

  Това гласят нови текстове от проекта за промени в Закона за лечебните заведения, който миналата седмица бе одобрен от Министерски съвет и внесен в Народното събрание.

  „Законопроектът предвижда закриване на центровете за кожно-венерически заболявания поради липса на необходимост от съществуване на такъв вид лечебни заведения, от една страна, и поради голямото им сходство с медицинските центрове, от друга страна", пише в мотивите към проекта.

  Ако проектът бъде приет от депутатите, кожните центрове ще трябва да се преобразуват и пререгистрират до 31 декември 2012 г.

  Техните правоприемници ще продължат да извършват дейностите по активно издирване, диагностициране, лечение и периодично наблюдение на болни, предвиждат проекто-промените в ЗЛЗ. Онези от тях, които не подадат документи за пререгистрация, ще преустановят дейност и ще влязат в процедура по ликвидация.

3.5/5 6 оценки

Коментари към Отново преобразуват кожните диспансери

От сайта
Напиши коментар 0 коментара
  1. Коментирайте Отново преобразуват кожните диспансери
    www.framar.bg 
    на 02 May 2026 в 19:30
    Коментирайте "Отново преобразуват кожните диспансери"
googletag.pubads().definePassback('/21812339056/Baner300600', [300, 600]).display();
Най-новите публикации
ТупелоТупело

Тупело

от 30 апр 2026г.Прочети повече
Експериментален образен метод може да промени диагностиката на ендометриозаЕкспериментален образен метод може да промени диагностиката на ендометриоза

Експериментален образен метод може да промени диагностиката на ендометриоза

от 30 апр 2026г.Прочети повече
Операцията на менискуса често е неефективна и влошава симптомитеОперацията на менискуса често е неефективна и влошава симптомите

Операцията на менискуса често е неефективна и влошава симптомите

от 30 апр 2026г.Прочети повече

НАЙ-НОВОТО ВЪВ ФОРУМА

Какво представлява изотермичното одеало и с какво е полезно?

преди 9 дни, 4 часа и 37 мин.

Как да предпазим децата си от инфекции и да се грижим за здравето на носа

преди 82 дни, 7 часа и 33 мин.
Всички

АНКЕТА

Засегнати ли сте от липсата на вода?

Виж резултатите

Е-АПТЕКА ПОСЛЕДНО ОБНОВЕНИ

СИНОМАРИН ХИПЕРТОНИК СПРЕЙ ЗА НОС ПРИ НАСТИНКА, ГРИП И СИНУЗИТ 30 мл

КОРИОЛ таблетки 25 мг * 28 KRKA

АМПРИЛ таблетки 10 мг * 30 KRKA

ОЧИЛА ЗА ЧЕТЕНЕ МАГНИВИЖЪН ЛИЛАВО И ОРАНЖЕВО Р15935 - 01 + 3.0 ДИОПТЪРА

СУИДИШ Н.КОЛАГЕН РИБЕН ДЕЛУКС 25мл*30

ПОСЛЕДНИ КОМЕНТАРИ

Да се увеличи ли потребителската такса за здравноосигурените лица

Коментар на: Красимира Гетова от 30 апр 2026г. в 12:59:17

ЛИПОСТЕРОЛ ФОРТЕ таблетки * 30

Коментар на: www.framar.bg отговаря от 30 апр 2026г. в 10:01:07

ВИРУПРИНОЛ таблетки 500 мг * 50 ДАНСОН

Коментар на: www.framar.bg отговаря от 30 апр 2026г. в 09:57:46

ФУНГИТЕР лак за нокти 5% 2.5 мл ФОРТЕКС

Коментар на: www.framar.bg отговаря от 30 апр 2026г. в 09:54:30

ЛОРАТАДИН таблетки 10 мг * 30 СОФАРМА

Коментар на: www.framar.bg отговаря от 30 апр 2026г. в 09:52:58
При възникнало съмнение за здравословен проблем или нужда от лечение, моля винаги се обръщайте за медицинска консултация към квалифициран и правоспособен лекар или фармацевт. В никакъв случай не възприемайте дадената Ви чрез сайта информация като абсолютно достоверна и правилна, дори и същата да се окаже такава.
Данни на Фрамар ООД:
  • Фрамар ООД, ЕИК: 123732525, Стара Загора, ул. Петър Парчевич № 26, телефон: 0875 / 322 000, e-mail: office@framar.bg
  • За контакт
  • Borika
  • MasterCard
  • mastercard securecode
  • Visa
  • verified by visa
Информация:
  • Общи условия
  • Политика за поверителност
  • Политика за използване на бисквитки
  • Право на отказ от договора
  • Рекламации
  • Доставка
  • Плащания
  • Отстъпки за регистрирани клиенти
  • Промоции и безплатна доставка
  • Често задавани въпроси
  • Карта на сайта
  • При възникване на спор, свързан с покупка онлайн, можете да ползвате сайта ОРС
  • Български Фармацевтичен съюз
  • Изпълнителна агенция по лекарствата
  • Комисия за защита на потребителите
  • Министерство на здравеопазването
БДА NextGenerationEU DMCA.com Protection Status
© 2007 - 2026 Аптеки Фрамар. Всички права запазени! Framar.bg във Facebook
Изработка на уеб сайт от Valival