Жените пият по-често от мъжете
Преди 20 години представителките на нежния пол са пиели по 5,5 чаши алкохол седмично, сега цифрата се е увеличила на 8 чаши, а 20% от дамите изгълтват над 14 чаши за седем дни.
В действителност спиртните напитки омайват жените много по-бързо. Това е доказано чрез научни експерименти, според които дамите губят по-бързо координацията си и ума си като цяло. И това е валидно независимо от ръста и теглото.
Всички знаем, че прекомерната употреба на алкохол е вредна за здравето и крие значителни рискове за чернодробни заболявания и рак. Но също така има твърдения, че умерените количества изпит алкохол носят ползи - намаляват "лошия" холестерол в кръвта и предпазват от сърдечни проблеми.
Наскоро датски изследователи откриха, че алкохолът не е вреден дори по време на бременност, ако е в малки количества.
Продукти свързани със СТАТИЯТА
ФАРМА БАБИНИ ЗЪБИ 30 мл ЕКСТРАКТФАРМА
СВЕТЪТ В КРАКАТА Й - СВЕТЛА ИВАНОВА - СИЕЛА
БИОХЕРБА КАПКИ НА ДОКТОР БАХ ЗА ЖЕНАТА 50 мл
УРОЛОГИЧНИ ПОДЛОЖКИ СЕНИ ЛЕЙДИ СУПЕР * 15
АЛАЙВ КЪМПЛИЙТ ПРЕНАТАЛ МУЛТИВИТАМИНИ капсули * 60 NATURE'S WAY
Безплатна доставка за България!МИСИЯ "МАЙКА" - ВЕЧНИТЕ ВЪПРОСИ ЗА БРЕМЕННОСТТА - ИЛИЯН НАЙДЕНОВ
СТАТИЯТА е свързана към
- Знаете ли, че...
- Бременност
- За колко време се пречиства черният дроб от алкохол?
- Опасно ли е рязкото спиране на алкохола?
- Как да различим течение от околоплодни води?
- Установяване на бременност с домашни средства
- Скъсена шийка на матката при бременност
- Леснодостъпни средства срещу махмурлук
- Употреба на лекарства с алкохол
- Лечение при токсоплазмоза
- Полов акт при жената
Коментари към Жените пият по-често от мъжете