Framar.bg 0
0
Е-аптека Промоции
Здравна библиотека
Здравни проблеми Медицинска енциклопедия Заболявания Симптоми и признаци Алтернативна медицина Анатомия Медицински изследвания Лечения Физиология Патология Ботаника Микробиология Фармакологични групи Медицински журнал Взаимодействия История на медицината и фармацията Здравето А-Я
Диагностик
Здравна помощ
Здравен справочник Специалисти Здравни заведения Аптеки Институции и организации Образование Спорт и туризъм Клинични пътеки Нормативни актове Бизнес Социални грижи Форум Консултации
Здравна медия
Здравни новини Любопитно Интервюта Видео Презентации Научни публикации Анкети Бъди активен Кампании
Здраве и начин на живот
Хранене Хранене при... Рецепти Диети Групи храни и ястия Съставки Е-тата в храните Спорт Съвети Психология Лайфстайл Интерактивни
За нас
За Фрамар За реклама Статистика Общи условия Екип Кариера Адреси на аптеки Фрамар Блог Важно Автори Програма за лоялни клиенти Промоционална брошура
Контакти
Назад | Начало Здравна медия Здравни новини Трансплантираните пациенти няма да останат без лекарства

Трансплантираните пациенти няма да останат без лекарства

от 12 март 2014г.
Трансплантираните пациенти няма да останат без лекарства - изображение
  • Инфо
  • Коментари
Инфо
Инфо
Коментари

Трансплантираните пациенти няма да останат без лекарства, съобщиха от Министерството на здравеопазването.

След получената информация за липса на животоспасяващите медикаменти за трансплантирани пациенти, оттам установили, че при дистрибуторите има достатъчно налични количества от лекарствените продукти и няма опасност за здравето на пациентите.

От министерството уточняват, че към момента фирмите поемат разликите в лекарствата, които здравноосигурените лица следва да доплатят, и по този начин за пациентите медикаментите се явяват безплатни.

От ведомството уверяват, че са в непрекъсната връзка с лекуващите лекари, както и с фирмите производители, с цел осигуряване на ефективна терапия на трансплантираните пациенти.

5.0/5 1 оценка

Коментари към Трансплантираните пациенти няма да останат без лекарства

От сайта (1)
Напиши коментар 1 коментар
  1. Georgi 
    на 12 March 2014 в 15:55
    Радвам се , че трансплантираните пациенти няма да останат без животоспасяващите лекарства и се радвам , че има кой да ги защити и да се бори за правата им ! Тъжно ми е обаче , че за хората на диализа пак никой не го е еня и на никой не му пука и никъде не съобщиха или не казаха че целия март няма да има лекарства за нас защото в момента са конкурсите и се получава дупка от един месец в който няма да има важни живото подържащи лекарства като Мимпара , Земплар , Ренагел , Остео Д , NeoRecormon и т.н.
googletag.pubads().definePassback('/21812339056/Baner300600', [300, 600]).display();

ЗДРАВЕН ФОРУМ ПО ТЕМАТА

Нестероидни противовъзпалителни лекарства: Важни взаимодействия с храни и напитки

преди 224 дни, 20 часа и 38 мин.

Безплатни консултации на пациенти с чернодробни заболявания, проф. Бюлент Юнал, 30 май, 2024 година

преди 400 дни, 15 часа и 36 мин.
Всички

НАЙ-НОВОТО ВЪВ ФОРУМА

Прием в болница - какво заплаща НЗОК, какви документи са необходими и колко продължава болничният престой

преди 4 дни, 16 часа и 47 мин.

Психотест за оръжие в България: Какво представлява и формалност ли е?

преди 4 дни, 23 часа и 48 мин.

Фармацевтични дни на кариерата - 21 юни, 2025 година - НДК

преди 8 дни, 16 часа и 5 мин.

Бедечка фест - На зелено 3 - 20-22 юни, 2025 година

преди 9 дни, 15 часа и 30 мин.
Всички

АНКЕТА

Готови ли сте у дома да полагате грижа за болен роднина?

Виж резултатите

Е-АПТЕКА ПОСЛЕДНО ОБНОВЕНИ

МУЖИК КОМПЛЕКС табл. * 60

БИОСЕЛ БЮТИ шот 25 мл * 14

ШОЛ СПРЕЙ ЗА КРАКА ПРОТИВ МИРИЗМА ЗА МЪЖЕ 150 мл

ТЕСТ ЗА БРЕМЕННОСТ

ГИНКО ФОРС капс. * 60

ПОСЛЕДНИ КОМЕНТАРИ

Д-р Борис Петров Ангелов

Коментар на: Камелия от 17 юни 2025г. в 23:14:49

д-р Ангел Иванов Сираков

Коментар на: иван иванов от 17 юни 2025г. в 21:40:56

МАГНЕ Д'ОРО B КОМПЛЕКС капсули * 30 ФОРТЕКС

Коментар на: www.framar.bg отговаря от 17 юни 2025г. в 17:03:31

МАГНЕ Д'ОРО B КОМПЛЕКС капсули * 30 ФОРТЕКС

Коментар на: Ani от 17 юни 2025г. в 16:52:18

АЛЕГРА таблетки 120 мг * 10

Коментар на: www.framar.bg отговаря от 17 юни 2025г. в 15:38:24
При възникнало съмнение за здравословен проблем или нужда от лечение, моля винаги се обръщайте за медицинска консултация към квалифициран и правоспособен лекар или фармацевт. В никакъв случай не възприемайте дадената Ви чрез сайта информация като абсолютно достоверна и правилна, дори и същата да се окаже такава.
Данни на Фрамар ООД:
  • Фрамар ООД, ЕИК: 123732525, Стара Загора, ул. Петър Парчевич № 26, телефон: 0875 / 322 000, e-mail: office@framar.bg
  • За контакт
  • Borika
  • MasterCard
  • mastercard securecode
  • Visa
  • verified by visa
Информация:
  • Общи условия
  • Политика за поверителност
  • Политика за използване на бисквитки
  • Право на отказ от договора
  • Рекламации
  • Доставка
  • Плащания
  • Отстъпки за регистрирани клиенти
  • Промоции и безплатна доставка
  • Често задавани въпроси
  • Карта на сайта
  • При възникване на спор, свързан с покупка онлайн, можете да ползвате сайта ОРС
  • Български Фармацевтичен съюз
  • Изпълнителна агенция по лекарствата
  • Комисия за защита на потребителите
  • Министерство на здравеопазването
БДА NextGenerationEU DMCA.com Protection Status
© 2007 - 2025 Аптеки Фрамар. Всички права запазени! Framar.bg във Facebook
Изработка на уеб сайт от Valival