Сиренето не е вредно
Сиренето не е вредно колкото маслото, както се смяташе досега.
Лекарите и специалистите по хранене от години съветват да замените животинските мазнини с нисковъглехидратна диета.
Датски учени установили, че сиренето не е вредно и има по-ниски нива на холестерол от други видове мазнини. Специалистите смятат, че сиренето не бива да се поставя в същата категория като маслото, тъй като е много по-здравословно, особено за сърцето.
Според проучване на Университета в Копенхаген хората, които ядат сирене по няколко пъти седмично не страдат от лош холестерол, колкото тези, които ядат масло.
Продукти свързани със СТАТИЯТА
ВИНО ДАРОБАС ТЕМПРАНИО ЧЕРВЕНО реколта 2008 год. 750 мл.
БОТАЛАЙФ МАСЛО ОТ СЕМЕНА НА КОПРИВА 20 мл
БОТАЛАЙФ МАСЛО ОТ КОРИАНДЪР 10 мл
БЕСТ ДЖОЙ СПРЕЙ ЗА ГОТВЕНЕ МАСЛО 250 мл
ЛУКЧЕТА ПЛЮС БИЛКОВИ ПАСТИЛИ С КОМПЛЕКС ОТ НАТУРАЛНИ БИЛКОВИ МАСЛА И АРОМАТ БАНАН 40 г
БОТАЛАЙФ МАСЛО ОТ ЛИМОН 20 мл
СТАТИЯТА е свързана към
- Нашето здраве
- 5 вреди от честото консумиране на чесън
- Как се прави котидж сирене и за какво е полезно
- Повет обикновен
- Електрокардиограма (ЕКГ)
- Опасни ли са екстрасистолите?
- Калциеви антагонисти
- Техники и натурални средства, помагащи при сърцебиене
- Екстрасистоли
- Солариум: лечебни ползи и рискове
- 5 рискови лекарствени комбинации
Коментари към Сиренето не е вредно