Преди две седмици 76-годишен пациент търси лекарска помощ заради внезапна силна болка в областта на ...
Прочети повечеЩе бъдат предприети спешни мерки за подобряване на материалното състояние на психиатричните лечебни ...
Седем от тях са еднополови, като от тях четири двойки са от женски пол.
Скоро МБАЛ – Поморие ще се сдобие с компютърна томографска система и с видеоендоскопско оборудване.
Изследователи от Клиника Майо проследили познатите характеристики на бъбречните камъни в онлайн инст...
Здравният министър Кирил Ананиев: Гарантирам, че няма да има затворена аптека и пациент, останал без...
Хората с увреждания ще имат електронни досиета, в които ще има информация за здравния им статус.
Раздел "Новини" във framar.bg представя последните новини от България и света с теми като здраве, здравеопазване, фармация, политика,наука, бизнес, събития, семинари, социална сфера, научни конференции, спорт. Журналистите на здравния портал стоят зад анализи и дискусионни теми, които вълнуват читателите. Читателите на framar.bg също могат да изразят позиция и тя да стигне до милионна аудитория.
Актуалните новини за здраве във framar.bg покриват национални и световни събития, научни открития в областта на медицината, фармацията, нови технологии и достижения. Новините в портала предлагат и корпоративна/бизнес информация, стратегии и анализи.
Всяки от отделните области в България е представена с регионална тематична информация и новини. Публикациите в здравната медия спазват официалната редакционна политика.