Вредно е да се работи през зимата
Да се работи през зимата е вредно, убедени са учени.
Според тях причината се дължи на липсата на естествена светлина на работното място. Именно по тази причина през зимата хората страдат от депресия и апатия.
В изследването на учените участвали над 2 хиляди човека.
Когато на организма не му достига светлина, първо започват разстройствата на нервната система.
И ако един човек системно се лишава от естествена светлина, той е заплашен от необратими психични разстройства.
Продукти свързани със СТАТИЯТА
БИЛЕ-PH ЗИМЕН ЗАЩИТЕН КРЕМ SPF 30 50 мл
ТЕЧЕН НАТУРАЛЕН ТОР ЗА ЗИМНИЯ ПЕРИОД ЗА РАСТЕНИЯ 250 мл
ЕТЕРИКА ЕТЕРИЧНО МАСЛО ОТ КАНЕЛА 10 мл
ВАЛЕРИАНА ОРГАНИК капсули 400 мг * 60 VIRIDIAN
МАКЕДА БОТАНИКС ЕТЕРИЧНО МАСЛО ОТ БЕРГАМОТ 10 мл
БИСМУТУМ 9 CH
СТАТИЯТА е свързана към
- Нашето здраве
- Лекарства и добавки срещу нервно напрежение и стрес
- 5 вреди от честото консумиране на чесън
- Кодеин
- Слабително средство може да облекчи мозъчната мъгла при депресия
- Енергийни точки за облекчаване на стрес, депресия и емоционален дисбаланс
- Депресия
- Литий
- Сократовият метод за задаване на прости въпроси при лечение на депресия
- Солариум: лечебни ползи и рискове
- Инозитол (витамин В8)
Коментари към Вредно е да се работи през зимата