Framar.bg 0
0
Е-аптека Промоции
Здравна библиотека
Здравни проблеми Медицинска енциклопедия Заболявания Симптоми и признаци Алтернативна медицина Анатомия Медицински изследвания Лечения Физиология Патология Ботаника Микробиология Фармакологични групи Медицински журнал Взаимодействия История на медицината и фармацията Здравето А-Я
Диагностик
Здравна помощ
Здравен справочник Специалисти Здравни заведения Аптеки Институции и организации Образование Спорт и туризъм Клинични пътеки Нормативни актове Бизнес Социални грижи Форум
Здравна медия
Здравни новини Любопитно Интервюта Видео Презентации Научни публикации Анкети Бъди активен Кампании
Здраве и начин на живот
Хранене Хранене при... Рецепти Диети Групи храни и ястия Съставки Е-тата в храните Спорт Съвети Психология Лайфстайл Интерактивни
За нас
За Фрамар За реклама Статистика Общи условия Екип Кариера Адреси на аптеки Фрамар Блог Важно Автори Програма за лоялни клиенти Промоционална брошура
Контакти
Назад | Начало Здравна медия Здравни новини Излезе от печат новата монография на д-р Карагьозов от ВИТА

Излезе от печат новата монография на д-р Карагьозов от ВИТА

от 09 юли 2020г.
Редактор: Гергана Караилиева
Излезе от печат новата монография на д-р Карагьозов от ВИТА - изображение
  • Инфо
  • Продукти
  • Коментари
  • Свързаност
Инфо
Инфо
Продукти
Коментари
Свързаност

Имаме честта да Ви представим новоизлязлата монография на д-р Илия Карагьозов д.м. - началник на Отделението по оперативна гинекология и тазова хирургия в МБАЛ ВИТА и началник на Центъра по дисплазия към МБАЛ ВИТА.

Темата на изследването е „Съвременното лечение на доброкачествените и предраковите изменения на шийката на матката, влагалището и вулвата“ и е под редакцията на член кореспондент проф. д-р Григор Горчев д.м.н., а рецензенти са проф. д-р Славчо Томов д.м.н. и доц. д-р Надежда Хинкова д.м.

новата монография на д-р Карагьозов

„Авторът на това иновативно в областта си изследване разглежда професионално и задълбочено не само терапевтичните аспекти на предраковите заболявания на вулвата, влагалището и маточната шийка. Със завидна вещина той представя историята на българската колпоскопска школа, някои важни страни от съвременното обучение по колпоскопия, както и актуални диагностични алгоритми“, четем в презентацията на редактора проф. Горчев.

Монографичният труд е изключително подходящ за всички практикуващи гинеколози в страната, защото синтезира сериозните теоретични познания на д-р Карагьозов с неговите огромни практически умения.

Изданието фактически е учебник за всички, които специализират или се интересуват от оперативна гинекология и тазова хирургия и е практически наръчник за курсистите в традиционно провеждащите се в МБАЛ ВИТА Курсове по колпоскопия за гинеколози.

Повече за доктор Илия Карагьозов

 Д-р Илия Карагьозов д.м. завършва медицина в Медицински Университет - София през 1994 г.

  • През 1995г- 1998г работи като клиничен ординатор към катедрата по Акушерство и Гинекология в СБАЛАГ “Майчин Дом“, където придобива и специалност по акушерство и гинекология.
  • 1998г.- 2006г.- старши -асистент към Катедрата по Акушерство и Гинекология,СБАЛАГ „Майчин Дом “ София на Медицински Университет София.
  • 2009г.- придобива специалност и по Обща и Коремна хирургия, специализирал в I-ва Хирургична Клиника на Университетска Болница Александровска, София под ръководството на проф. Радослав Гайдарски и проф. Виолета Димитрова.
  • 2006г- 2018г- Завеждащ отделение по Обща и оперативна гинекология,тазова хирургия и акушерство към МБАЛ „Токуда Болница софия“ АД, София
  • 2016 г. придобива научна степен ДОКТОР по научна специалност Обща хирургия
  • От 2018 г. е Началник отделение по Гинекология в МБАЛ „ВИТА“.
Източник:

МБАЛ "Вита"

Още по темата:
  • Ортопедът д-р Пачев от МБАЛ „ВИТА“ за най-честите травми и увреждания при колоездене Ортопедът д-р Пачев от МБАЛ „ВИТА“ за най-честите травми и увреждания при колоездене
  • МБАЛ "Вита" открива ДИСПЛАЗИЯ център за диагностика и лечение на предракови състояния МБАЛ "Вита" открива ДИСПЛАЗИЯ център за диагностика и лечение на предракови състояния
  • Иновативно лечение в областта на травматологията в МБАЛ "ВИТА" Иновативно лечение в областта на травматологията в МБАЛ "ВИТА"
  •  Какво трябва да знаят бъдещите бащи за раждането Какво трябва да знаят бъдещите бащи за раждането
5.0/5 1 оценка

Продукти от Framar.bg

ВИТЕН ЛАБ МУЛТИВИТАМИНИ И МИНЕРАЛИ + КОЕНЗИМ Q10 капсули * 60
15.00€

ВИТЕН ЛАБ МУЛТИВИТАМИНИ И МИНЕРАЛИ + КОЕНЗИМ Q10 капсули * 60

Нов

Коментари към Излезе от печат новата монография на д-р Карагьозов от ВИТА

От сайта (2)
Напиши коментар 2 коментара
  1. www.framar.bg отговаря
    www.framar.bg отговаря 
    на 14 August 2020 в 11:29

    Теодора

    От къде може да бъде закупена? Никъде не я намирам за онлайн поръчка.

    Здравейте! Не разполагаме с информация. Може да попитате информацията на МБАЛ "Вита".

  2. Теодора 
    на 14 August 2020 в 00:08

    От къде може да бъде закупена? Никъде не я намирам за онлайн поръчка.

Вижте още

  • Д-р Димитър Пачев: Ставите правят разлика между движение и претоварване
  • Д-р Елена Бенкова: Първа помощ при различните видове изгаряния
  • д-р Владислав Александров Янков
  • Д-р Емил Костадинов: Слабинна херния – как да изберем най-подходящата операция
  • Д-р Петър Колев: Във ВИТА използваме радиочестотна хирургия за лечение на хъркане и затруднено дишане
googletag.pubads().definePassback('/21812339056/Baner300600', [300, 600]).display();
Най-новите публикации
Ванилинът в електронните цигари може да наруши ранното ембрионално развитиеВанилинът в електронните цигари може да наруши ранното ембрионално развитие

Ванилинът в електронните цигари може да наруши ранното ембрионално развитие

от 13 авг 2026г.Прочети повече
Novo Nordisk пуска на пазара базалния инсулин Awiqli, който се бие веднъж седмичноNovo Nordisk пуска на пазара базалния инсулин Awiqli, който се бие веднъж седмично

Novo Nordisk пуска на пазара базалния инсулин Awiqli, който се бие веднъж седмично

от 13 авг 2026г.Прочети повече
Тревожен скок в броя на рецептите с левковорин за деца с аутизъм в САЩТревожен скок в броя на рецептите с левковорин за деца с аутизъм в САЩ

Тревожен скок в броя на рецептите с левковорин за деца с аутизъм в САЩ

от 13 авг 2026г.Прочети повече

НАЙ-НОВОТО ВЪВ ФОРУМА

Търся мнение за Диклопрам - имате ли странични ефекти?

преди 10 часа

Спечели ли ви новата Coca - Cola Zero Zero?

преди 42 дни, 11 часа и 41 мин.
Всички

АНКЕТА

Скъпи ли са хранителните продукти в България?

Виж резултатите

Е-АПТЕКА ПОСЛЕДНО ОБНОВЕНИ

БЯЛА ВЪРБА КОРА капсули * 100 NATURE'S WAY

БРЕЙН БОДИ БУСТЕР таблетки * 60 ЦВЕТИТА ХЕРБАЛ

ВОЛТАРЕН ЕМУЛГЕЛ СПОРТ 1.16% гел 100 г

ВОЛТАРЕН ЕМУЛГЕЛ СПОРТ 1.16% гел 60 г

КОПРИВА МАКС течна формула 100 мл ЦВЕТИТА ХЕРБАЛ

ПОСЛЕДНИ КОМЕНТАРИ

ЛАМИЗИЛ спрей за кожа, разтвор 15 мл

Коментар на: www.framar.bg отговаря от 13 авг 2026г. в 09:26:49

ДИКЛОПРАМ капсули 75 мг / 20 мг * 30

Коментар на: www.framar.bg отговаря от 13 авг 2026г. в 09:13:32

ЛАМИЗИЛ спрей за кожа, разтвор 15 мл

Коментар на: Даниела Русинова от 13 авг 2026г. в 09:03:18

ВИМОВО 500 мг / 20 мг таблетки с изменено освобождаване * 30

Коментар на: www.framar.bg отговаря от 13 авг 2026г. в 08:36:55

КОРТАПРЕД таблетки 5 мг * 30

Коментар на: www.framar.bg отговаря от 13 авг 2026г. в 08:20:45
При възникнало съмнение за здравословен проблем или нужда от лечение, моля винаги се обръщайте за медицинска консултация към квалифициран и правоспособен лекар или фармацевт. В никакъв случай не възприемайте дадената Ви чрез сайта информация като абсолютно достоверна и правилна, дори и същата да се окаже такава.
Данни на Фрамар ООД:
  • Фрамар ООД, ЕИК: 123732525, Стара Загора, ул. Петър Парчевич № 26, телефон: 0875 / 322 000, e-mail: office@framar.bg
  • За контакт
  • Borika
  • MasterCard
  • mastercard securecode
  • Visa
  • verified by visa
Информация:
  • Общи условия
  • Политика за поверителност
  • Политика за използване на бисквитки
  • Право на отказ от договора
  • Рекламации
  • Доставка
  • Плащания
  • Отстъпки за регистрирани клиенти
  • Отказ от сделка
  • Промоции и безплатна доставка
  • Често задавани въпроси
  • Карта на сайта
  • При възникване на спор, свързан с покупка онлайн, можете да ползвате сайта ОРС
  • Български Фармацевтичен съюз
  • Изпълнителна агенция по лекарствата
  • Комисия за защита на потребителите
  • Министерство на здравеопазването
БДА NextGenerationEU DMCA.com Protection Status
© 2007 - 2026 Аптеки Фрамар. Всички права запазени! Framar.bg във Facebook
Изработка на уеб сайт от Valival