Работещите в Спешна помощ настояват за връщането на телефон 150
Медиците в Спешна помощ настояват да бъде възстановен телефон 150 - старият телефон за бърза помощ. Това съобщи д-р Десислава Кателиева - председател на Асоциацията на работещите в спешната помощ.
По думите й служителите имали сериозни проблеми с адресите, които се приемат от операторите на телефон 112. Причината за проблемите била, че операторите не можели да определят кои повиквания са действително спешни и кои не.
"Другият проблем е, че се получават грешки и при приема на адресите. При спешните случаи хората бързат и не дават правилно адресите си. Ние губим още време в уточняване на адреса", допълни Кателиева.
Според директора на Националната система 112 Стоян Граматиков обаче, връщането на телефон 150, би било отдалечаване от развитите европейски страни.
Продукти свързани с НОВИНАТА
ЧАНТА ЗА СПЕШНА ПОМОЩ GIMA SMART M
Безплатна доставка за България!ЧАНТА ЗА СПЕШНА ПОМОЩ MULTY ELITE BAGS EB - 06.013 СИНЯ
ЧАНТА ЗА СПЕШНА ПОМОЩ ELITE BAGS EM-13.024
Безплатна доставка за България!ЧАНТА ЗА СПЕШНА ПОМОЩ ELITE BAGS EM - 13.001 ЧЕРВЕНА
Безплатна доставка за България!ЧАНТА ЗА СПЕШНА ПОМОЩ ELITE BAGS EM-13.025
Безплатна доставка за България!ЧАНТА ЗА СПЕШНА ПОМОЩ ELITE BAGS EM - 13.002 ЖЪЛТА
Безплатна доставка за България!НОВИНАТА е свързана към
- Как да оцелеем при инфаркт, ако сме сами?
- Лечение на спешни състояния: първа помощ при инфаркт
- Център за спешна медицинска помощ /ЦСМП/ - Разград
- Център за спешна медицинска помощ /ЦСМП/ - Видин
- Център за спешна медицинска помощ /ЦСМП/ - Плевен
- Център за спешна медицинска помощ /ЦСМП/ - Варна
- Център за спешна медицинска помощ /ЦСМП/ - Русе
- Център за спешна медицинска помощ /ЦСМП/ - Кюстендил
- Моята среща със 112 - разказва Ивайло Танушев
- Център за спешна медицинска помощ /ЦСМП/ - София
Коментари към Работещите в Спешна помощ настояват за връщането на телефон 150