Учени от Станфорд създадоха първите вируси, проектирани с помощта на изкуствен интелект – научен про...
Прочети повечеПедиатри от извънболничната помощ ще дават дежурства в детското отделение на пернишката болница, за ...
Забраниха неваксинирани деца да посещават обществени места като училища, търговски центрове и религи...
Световният ден е обявен, за да получат хората по света повече информация за епилепсията и предизвика...
Един от най-големите специалисти в света в областта на автоимунитета ще вземе участие в Осмата между...
Медикаментът може да се прилага заедно с инсулин при хора с този тип диабет и с индекс на телесна ма...
МЗ публикува за обществено обсъждане още няколко ръководства за терапия с медикаменти.
Раздел "Новини" във framar.bg представя последните новини от България и света с теми като здраве, здравеопазване, фармация, политика,наука, бизнес, събития, семинари, социална сфера, научни конференции, спорт. Журналистите на здравния портал стоят зад анализи и дискусионни теми, които вълнуват читателите. Читателите на framar.bg също могат да изразят позиция и тя да стигне до милионна аудитория.
Актуалните новини за здраве във framar.bg покриват национални и световни събития, научни открития в областта на медицината, фармацията, нови технологии и достижения. Новините в портала предлагат и корпоративна/бизнес информация, стратегии и анализи.
Всяки от отделните области в България е представена с регионална тематична информация и новини. Публикациите в здравната медия спазват официалната редакционна политика.