Преди две седмици 76-годишен пациент търси лекарска помощ заради внезапна силна болка в областта на ...
Прочети повечеЕкип изследователи откри нови доказателства за връзка между хранителните алергии и множествената скл...
Публикуваха проектонаредбата с критерии, чрез които ще бъдат определяни университетските болници.
Ще бъдат ваксинирани деца от 13-месечна до 18-годишна възраст.
Изграждане на научноизследователски комплекс, който ще се занимава с проучване и анализ на вируси, и...
НЗОК включи в списъка на редките болести спиналната мускулна атрофия и лекарствата за нея вече ще бъ...
Анестезиологът в Болница ВИТА д-р Георги Симеонов успешно постави “фасция илияка” - блок и катетър з...
Раздел "Новини" във framar.bg представя последните новини от България и света с теми като здраве, здравеопазване, фармация, политика,наука, бизнес, събития, семинари, социална сфера, научни конференции, спорт. Журналистите на здравния портал стоят зад анализи и дискусионни теми, които вълнуват читателите. Читателите на framar.bg също могат да изразят позиция и тя да стигне до милионна аудитория.
Актуалните новини за здраве във framar.bg покриват национални и световни събития, научни открития в областта на медицината, фармацията, нови технологии и достижения. Новините в портала предлагат и корпоративна/бизнес информация, стратегии и анализи.
Всяки от отделните области в България е представена с регионална тематична информация и новини. Публикациите в здравната медия спазват официалната редакционна политика.