Д-р Антония Кишева - Как да различим предсърдното мъждене?
Състоянието "предсърдно мъждене" може да бъде пренебрегвано дълго време, тъй като лесно може да се обърка с краткотрайни неразположения в сърдечната дейност. Как да го различим и кога да потърсим помощ от кардиолог ? Научете повече от д-р Антония Кишева
MU-Vi.tv е единствената специализирана университетска телевизия в България и е част от Медицински университет – Варна. В програмата са включени разнообразни модули в областта на здравеопазването, профилактиката, диагностиката и лечението на различни заболявания. Български и чужди специалисти говорят за здравословен начин на живот, консервативни и алтернативни методи за лечение, образование, възпитание, спорт и споделяне на добри практики. Можете да видите специализирани лекции, иновативни оперативни методи, практически обучения и др.
MU-Vi.tv - Твоята здравна енциклопедия
Източник на илюстрацията: youtube.com
-
Проф. д-р Анелия Клисарова - Предучилищно образование, агресия сред подрастващите и сексуално възпитание - интервю
-
Димитрина Митрева, психолог и терапевт - Ролята на бащата за психосоматичните оплаквания на детето
-
Екип от УМБАЛ "Света Марина" реализира първите операции на сфинктеропластика във Варна
-
Музиката като терапия - на честотите на природата
Продукти свързани с ВИДЕОТО
ЕЛЕКТРОНЕН АПАРАТ ЗА ИЗМЕРВАНЕ НА КРЪВНО НАЛЯГАНЕ ЗА ГОРНА ЧАСТ НА РЪКАТА МИКРОЛАЙФ BP A7 TOUCH BT
Безплатна доставка за България!ВИДЕОТО е свързано към
- Наука и медицинска практика
- Проф. д-р Зорница Златарова д.м.н.
- Човешкият глас или още за тумора на ларинкса - доцент д-р Николай Сапунджиев
- Д-р Светослав Добрилов - Травма и счупване през зимния сезон
- Хранене при атриална фибрилация (предсърдно мъждене)
- В УМБАЛ „Св. Марина“ – Варна лекуват иновативно хора в напреднал стадий на болестта на Паркинсон
- Дълбоката мозъчна стимулация – революционна терапия при невродегенеративни заболявания
- Проф. д-р Димитричка Близнакова и д-р Мартина Гълъбова - Респираторните инфекции при децата през зимата - как да ги лекуваме?
- Проф. д-р Анелия Клисарова - Предучилищно образование, агресия сред подрастващите и сексуално възпитание - интервю
- Димитрина Митрева, психолог и терапевт - Ролята на бащата за психосоматичните оплаквания на детето
- Доц. д-р Миглена Георгиева - Гастроинтерстинални симптоми, хранене и хранителни интервенции при деца с аутизъм
Коментари към Д-р Антония Кишева - Как да различим предсърдното мъждене?