Вижте кой е месецът, в който сме най-вталени
Според учени през месец октомври сме най-вталени.
"След него обаче, дори и най-съвестните, които не пропускат и ден, без да спортуват, напълняват през следващите няколко месеца", коментират учените. Твърдението им е на база данни от 1-годишно изследване, в което са тествани 1800 американци, 800 германци и 400 японци.
Резултатите от него показват, че теглото винаги е най-ниско в началото на месец октомври, а най-високо около месец декември.
Учени съветват да се радваме на физиката си, да практикуваме редовно любимия си спорт и да внимаваме следващите месеци с наддаването на килограми.
Снимка: onlinehealth.wiki
Продукти свързани със СТАТИЯТА
НАТУРАЛИКО L - КАРНИТИН флакон 60 мл * 20
ЛАЙФСТОР ТЕЛЕШКИ КОЛАГЕН ТИП II 300 г
ЕСА капсули * 90 ВЕМОХЕРБ
НАУ ФУДС L - КАРНИТИН ЦИТРУС течна формула 1000 мг 473 мл
НАУ ФУДС СПОРТ МСТ ОЙЛ дражета 1000 мг * 150
НАУ ФУДС L - ТИРОЗИН капсули 500 мг * 120
СТАТИЯТА е свързана към
- Отслабване и спорт
- Свалете 5 килограма само за 3 дни
- 7-дневна пречистваща диета и трайно отслабване с до 10 килограма
- Индийски бял живовляк, Псилиум
- Десет шейка, които подобряват метаболизма и помагат да отслабнем
- В TikTok се продава неразрешено лекарство за отслабване
- 10-дневна диета с елда за отслабване с 10 килограма
- Едноседмична разтоварваща диета за лесно отслабване
- 5 точки за акупресура, чиито масаж помага за отслабване
- Как се свалят 5 килограма за 1 седмица – стъпка по стъпка
- Диета с диня – варианти, ползи и вреди
Коментари към Вижте кой е месецът, в който сме най-вталени