Всяка десета двойка прекарва заедно по 22 часа седмично
Проучване на британска застрахователна компания установи, че 1/3 от двойките предпочитат да натискат "Off" на връзката си от време на време. 20 на сто от анкетираните обичат да се наслаждават на времето, което прекарват далеч от партньора, защото това "укрепва брака".
39% от участниците смятат, че отношенията им са здрави, защото са запазили своята независимост в семейния живот, а 5% вярват, че това, че не се виждат често е основната причина да са толкова щастливи.
Средно всяка двойка прекарва по 22 часа седмично заедно. Половината обвиняват работата за малкото време, прекарано вкъщи. 20% пък казват, че приятелите са причина да не са заедно постоянно, а около 16% предпочитат да отидат на фитнес, отколкото да останат пи близките си.
Продукти свързани със СТАТИЯТА
ВИНОВНИ ДО ДОКАЗВАНЕ НА ПРОТИВНОТО - ЛИАН МОРИАРТИ - ХЕРМЕС
МАЛКОТО ШАТО В ПРОВАНС - РУТ КЕЛИ - СИЕЛА
НАРЪЧНИК ЗА ДВОЙКИ - ДЕМИАН БУКАЙ - ХЕРМЕС
КАКВО СЕ СЛУЧВА С ЛЮБОВТА? - СТЕЛА ДАСКАЛОВА - СИЕЛА
ДЕЙСТВАЙ КАТО ЖЕНА, МИСЛИ КАТО МЪЖ - СТИВ ХАРВИ, ДИНИЙН МИЛНЪР - ХЕРМЕС
НАРЪЧНИК НА МЛАДАТА ДАМА ЗА ЛОВ НА БОГАТ СЪПРУГ - СОФИ ЪРУИН - СИЕЛА
СТАТИЯТА е свързана към
- Знаете ли, че...
- Мъже, срещащи се с много по-възрастни жени, разказват открито
- Склонен ли сте към изневяра - психологически тест за мъже и жени
- Кои са знаците, че сме в токсична връзка и как да излезем от нейния капан
- Съвместимост между зодиите – Рак + Водолей
- Какво е дисфункционално семейство
- 50 въпроса относно връзките, които да тестват вашата съвместимост
- Порното при семейните мъже и конфликтите с партньора
- Кога една връзка е към края си – 4 сигнала според Джон Готман
- Защо мъжете се страхуват от брака
- Начини и причини за прекратяване на осиновяването (разсиновяване)
Коментари към Всяка десета двойка прекарва заедно по 22 часа седмично