Framar.bg 0
0
Е-аптека Промоции
Здравна библиотека
Здравни проблеми Медицинска енциклопедия Заболявания Симптоми и признаци Алтернативна медицина Анатомия Медицински изследвания Лечения Физиология Патология Ботаника Микробиология Фармакологични групи Медицински журнал Взаимодействия История на медицината и фармацията Здравето А-Я
Диагностик
Здравна помощ
Здравен справочник Специалисти Здравни заведения Аптеки Институции и организации Образование Спорт и туризъм Клинични пътеки Нормативни актове Бизнес Социални грижи Форум Консултации
Здравна медия
Здравни новини Любопитно Интервюта Видео Презентации Научни публикации Анкети Бъди активен Кампании
Здраве и начин на живот
Хранене Хранене при... Рецепти Диети Групи храни и ястия Съставки Е-тата в храните Спорт Съвети Психология Лайфстайл Интерактивни
За нас
За Фрамар За реклама Статистика Общи условия Екип Кариера Адреси на аптеки Фрамар Блог Важно Автори Програма за лоялни клиенти Промоционална брошура
Контакти
Назад | Начало Здравна медия Любопитно За нашето здраве Да се пречистим от отровите

Да се пречистим от отровите

от 21 юни 2011г., обновено на 24 яну 2017г.
Да се пречистим от отровите - изображение
  • Инфо
  • Продукти
  • Коментари
  • Свързаност
Инфо
Инфо
Продукти
Коментари
Свързаност

Ето ви един начин на хранене, който трябва да следвате 48 часа! Трябва ви само сокоизстисквачка!

Запасете се и с плодове и зеленчуци, защото витамините се намират в свежите про­дукти и сокове. Посоче­ните в нашата рецепта плодове и зеленчуци съдържат антиоксиданти и фитонциди, които под­държат и укрепват имун­ната система.

7.00 - Започнете деня с цитрусова смес. За при­готвянето й ви трябват 2 супени лъжици лимонов сок, 1 супена лъжица си­роп от шипки, четвърт лъжица кашица от черве­на чушка и 230 грама ки­пяща вода. Лимонът от­слабва действието на токсините, чушката про­чиства кръвта, а шипка­та придава допълнителна енергия. Смесете всичко и пийте!

8.00 - Забравете за ка­фето, ободрете се с цит­русова напитка. Изстис­кайте сока на 2 портока­ла и 1 грейпфрут. Вита­мин С, който се съдържа в тях, е в състояние да разтвори мазнините и да ви помогне да ги изкара­те от организма си.

10.00 - Никакви кало­рии. Изпийте сока от 2 ябълки, смесени с вода 1:1. Пектините, съдържа­щи се в ябълките, ограни­чават количеството на мазнините, които по­стъпват в клетъчната тъкан.

12.00 - В часовете на глад, когато вече ви се иска да хапнете нещо, добър източник на енер­гия може да бъде сокът от 4 моркова, 1 цвекло и половин краставица. Морковът е много важен - той съдържа каротин, който помага за отделя­не на шлаката!

14.00 - Купете си от пазара килограм кисело зеле. Изстискайте чаша сок от него и го изпийте. Той оказва очистващ ефект върху слизестата об­вивка на хранителния тракт и кара червата да работят добре. Под не­гово въздействие се ус­коряват ферментацион­ните процеси и се подо­брява разпадането на мазнините. А ако наме­рите кисело зеле, което е безсолно, нещата ще се получат още по-доб­ре.

16.00 - Тук ще ви тряб­ва сок от магданоз, 3 моркова и 2 скилидки чесън. Магданозът е мно­го ефективно диуретично средство.

18.00 - Накрая можете да хапнете супичка! Кип­нете на бавен огън мал­ко вода, 1 малък кочан от зелка, 1 голяма глава лук, 4 нарязани моркова, 2 стъбла цвекло и 2 ски­лидки чесън. Изцедете бульона, оставете зелен­чуците настрана, след което можете да ги изя­дете. Този бульон е богат на целулоза и прекрасно извежда шлаката от организма.

20.00 - Сега можете да си позволите един вку­сен коктейл - сок от 1 дебело стъбло целина и 2 ябълки.

22.00 - Чаша чай от лай­ка и цветове на хмел е ве­ликолепно успокояващо средство. След като го изпиете, направете някол­ко бавни вдишвания и из­дишвания и ще усетите колко приятно прилепя ко­ремът към гърба ви. Вие отслабвате, избавяте се от излишните килограми и мръсотията в организма си! А сега лягайте да спите! И не си и помисляйте да се събудите в 2 през нощта и да хукнете към хладилника!

Още по темата:
  • Ядливите гъби също могат да бъдат опасни за здравето Ядливите гъби също могат да бъдат опасни за здравето
  • Афлатоксини може да има дори в месото и млякото на животни, консумирали заразен фураж Афлатоксини може да има дори в месото и млякото на животни, консумирали заразен фураж
  • 12 от 22 марки червила в Америка съдържат следи от олово 12 от 22 марки червила в Америка съдържат следи от олово
  • Учен твърди, че сегашната пшеница съдържа отровен опиат Учен твърди, че сегашната пшеница съдържа отровен опиат
3.5/5 4 оценки

Продукти свързани със СТАТИЯТА

ЖАН Д'АРСЕЛ РЕНОВАР КОРЕКТОР ЗА БРЪЧКИ ГЕЛ АМФИЗОМ 30 мл
125.00лв.

ЖАН Д'АРСЕЛ РЕНОВАР КОРЕКТОР ЗА БРЪЧКИ ГЕЛ АМФИЗОМ 30 мл

Безплатна доставка за България!
РАТ - ПЕПЪР ПРИМАМКА ЗА ПЛЪХОВЕ 140 г
5.10лв.

РАТ - ПЕПЪР ПРИМАМКА ЗА ПЛЪХОВЕ 140 г

ЕКЗЕКУТОР ОТРОВА ЗА МИШКИ ЖИТО ЧЕРНА 100 г
1.70лв.

ЕКЗЕКУТОР ОТРОВА ЗА МИШКИ ЖИТО ЧЕРНА 100 г

МУМИА ПАСТА 150 г
5.50лв.

МУМИА ПАСТА 150 г

ОТРОВА ЗА МИШКИ РАТ БИЛЕН ЖЪЛТ
4.00лв.

ОТРОВА ЗА МИШКИ РАТ БИЛЕН ЖЪЛТ

ОТРОВА ЗА МИШКИ НЕО БРОДИГАРД МИКС 100 г
3.00лв.

ОТРОВА ЗА МИШКИ НЕО БРОДИГАРД МИКС 100 г

Коментари към Да се пречистим от отровите

От сайта
Напиши коментар 0 коментара
  1. Коментирайте Да се пречистим от отровите
    www.framar.bg 
    на 24 June 2025 в 03:25
    Коментирайте "Да се пречистим от отровите"

СТАТИЯТА е свързана към

  • Нашето здраве
  • 10 невероятни ползи от черешите за нашето здраве
  • Пречистване на организма след излагане на радиация
  • Слез, Божа ръчица, Горски слез, Камбула, Камиляк, Молоха
  • Каламинов лосион
  • 10-те най-смъртоносни отрови, познати на човечеството – част 1
  • Интимно здраве на жената - какво знаем?
  • Естествени средства за детоксикация от лекарства
  • Кипарисова млечка
  • Калоферче
  • Юка
googletag.pubads().definePassback('/21812339056/Baner300600', [300, 600]).display();

ЗДРАВЕН ФОРУМ ПО ТЕМАТА

Има ли начин да пречистим черния си дроб сами?

преди 3805 дни, 10 часа и 10 мин.
Всички

НАЙ-НОВОТО ВЪВ ФОРУМА

Прием в болница - какво заплаща НЗОК, какви документи са необходими и колко продължава болничният престой

преди 10 дни, 11 часа и 8 мин.

Психотест за оръжие в България: Какво представлява и формалност ли е?

преди 10 дни, 18 часа и 9 мин.

Фармацевтични дни на кариерата - 21 юни, 2025 година - НДК

преди 14 дни, 10 часа и 27 мин.

Бедечка фест - На зелено 3 - 20-22 юни, 2025 година

преди 15 дни, 9 часа и 52 мин.
Всички

АНКЕТА

Готови ли сте у дома да полагате грижа за болен роднина?

Виж резултатите

Е-АПТЕКА ПОСЛЕДНО ОБНОВЕНИ

КАЛКАРЕА КАРБОНИКА 200 СН

РЕСВИРОЛ ПЛЮС капсули 200 мг * 30 ЕКОФАРМ

МАГНАЛАБС ИНФЛАМИСТ спрей за устна лигавица 30 мл

ДИО-РЕНАЛ НЕФРО капсули * 30

КОРДАКЕР таблетки 20 мг * 30 ЧАЙКАФАРМА

ПОСЛЕДНИ КОМЕНТАРИ

ХИМАЛАЯ ОРГАНИК АШВАГАНДА таблетки * 60

Коментар на: www.framar.bg отговаря от 23 юни 2025г. в 16:15:45

ХИДРАСЕК капсули 100 мг * 10 МАЙЛАН

Коментар на: www.framar.bg отговаря от 23 юни 2025г. в 16:15:23

ИТРАКОНАЗОЛ ФУНГИЗОЛ капсули 100 мг * 15

Коментар на: www.framar.bg отговаря от 23 юни 2025г. в 16:13:11

ИНА ЕСЕНШЪЛС КРЕМ С КОНСКИ КЕСТЕН И СМРАДЛИКА 30 мл

Коментар на: www.framar.bg отговаря от 23 юни 2025г. в 15:31:11

ИЗОПРИНОЗИН сироп 50 мг / мл 150 мл

Коментар на: www.framar.bg отговаря от 23 юни 2025г. в 15:30:14
При възникнало съмнение за здравословен проблем или нужда от лечение, моля винаги се обръщайте за медицинска консултация към квалифициран и правоспособен лекар или фармацевт. В никакъв случай не възприемайте дадената Ви чрез сайта информация като абсолютно достоверна и правилна, дори и същата да се окаже такава.
Данни на Фрамар ООД:
  • Фрамар ООД, ЕИК: 123732525, Стара Загора, ул. Петър Парчевич № 26, телефон: 0875 / 322 000, e-mail: office@framar.bg
  • За контакт
  • Borika
  • MasterCard
  • mastercard securecode
  • Visa
  • verified by visa
Информация:
  • Общи условия
  • Политика за поверителност
  • Политика за използване на бисквитки
  • Право на отказ от договора
  • Рекламации
  • Доставка
  • Плащания
  • Отстъпки за регистрирани клиенти
  • Промоции и безплатна доставка
  • Често задавани въпроси
  • Карта на сайта
  • При възникване на спор, свързан с покупка онлайн, можете да ползвате сайта ОРС
  • Български Фармацевтичен съюз
  • Изпълнителна агенция по лекарствата
  • Комисия за защита на потребителите
  • Министерство на здравеопазването
БДА NextGenerationEU DMCA.com Protection Status
© 2007 - 2025 Аптеки Фрамар. Всички права запазени! Framar.bg във Facebook
Изработка на уеб сайт от Valival