Всяка седмица средно един човек в Англия умира от недиагностицирана туберкулоза – водеща причина за ...
Прочети повечеСтоматологът д-р Венелин Алексиев е първият български лекар, обучен да изолира стволови клетки от пу...
Консултативният орган към Агенцията за закрила на детето представи свои предложения за подобряване с...
Смесен екип от ортопеди - травматолози, съдови хирурзи и анестезиолози извърши рядката за страната р...
Когато хрущялът на ставите получи увреждане, следват болезнени заболявания, които могат станат причи...
Това съобщи във Враца министърът на труда и социалната политика Зорница Русинова.
Министърът на здравеопазването Петър Москов подписа заповед за утвърждаване на Методика за субсидира...
Раздел "Новини" във framar.bg представя последните новини от България и света с теми като здраве, здравеопазване, фармация, политика,наука, бизнес, събития, семинари, социална сфера, научни конференции, спорт. Журналистите на здравния портал стоят зад анализи и дискусионни теми, които вълнуват читателите. Читателите на framar.bg също могат да изразят позиция и тя да стигне до милионна аудитория.
Актуалните новини за здраве във framar.bg покриват национални и световни събития, научни открития в областта на медицината, фармацията, нови технологии и достижения. Новините в портала предлагат и корпоративна/бизнес информация, стратегии и анализи.
Всяки от отделните области в България е представена с регионална тематична информация и новини. Публикациите в здравната медия спазват официалната редакционна политика.