Mirvetuximab soravtansine за лечение на рак на яйчниците удължава живота на пациентите повече отколк...
Прочети повечеВероятността жените да развият хипертония се увеличава значително ако микрофлората в устата им съдър...
Радиационната обстановка в страната е нормална и нищо не налага в момента хората да пият калиев йоди...
Статистическо проучване на Фрамар за кризата COVID-19 и отражението й върху хората.
COVIFENZ - растителната ваксина срещу COVID-19 ще се поставя на хора на възраст от 18 до 64 години
Изследователи от Медицинския факултет на Вашингтонския университет в Сейнт Луис откриват, че розеоло...
Министерски съвет отпуска 4 100 000 лв. за подновяване на запасите от калиев йодид и за нови модули ...
Раздел "Новини" във framar.bg представя последните новини от България и света с теми като здраве, здравеопазване, фармация, политика,наука, бизнес, събития, семинари, социална сфера, научни конференции, спорт. Журналистите на здравния портал стоят зад анализи и дискусионни теми, които вълнуват читателите. Читателите на framar.bg също могат да изразят позиция и тя да стигне до милионна аудитория.
Актуалните новини за здраве във framar.bg покриват национални и световни събития, научни открития в областта на медицината, фармацията, нови технологии и достижения. Новините в портала предлагат и корпоративна/бизнес информация, стратегии и анализи.
Всяки от отделните области в България е представена с регионална тематична информация и новини. Публикациите в здравната медия спазват официалната редакционна политика.