Макар мелатонинът да се използва широко, все повече експерти се съмняват, че като хранителна добавка...
Прочети повечеАнтипсихотичните лекарства имат силно седативно действие върху възрастните хора с деменция и крият р...
От Фармацевтичния съюз излязоха с остра позиция след приемането на първо четене на проектозакона сре...
18 шуменци, сред които възрастни и хора с увреждания, ще използват умни гривни за проследяване на зд...
Изследване показва, че прекунеусът, част от мозъка, отговорна за самосъзнанието, възприемането на тя...
Изследване на фецес открива ензим, който причинява възпаление на червата и измерва нивото му. Тестът...
Rentosertib – първото лекарство, разработено от изкуствен интелект – се очаква да премине във Фаза I...
Раздел "Новини" във framar.bg представя последните новини от България и света с теми като здраве, здравеопазване, фармация, политика,наука, бизнес, събития, семинари, социална сфера, научни конференции, спорт. Журналистите на здравния портал стоят зад анализи и дискусионни теми, които вълнуват читателите. Читателите на framar.bg също могат да изразят позиция и тя да стигне до милионна аудитория.
Актуалните новини за здраве във framar.bg покриват национални и световни събития, научни открития в областта на медицината, фармацията, нови технологии и достижения. Новините в портала предлагат и корпоративна/бизнес информация, стратегии и анализи.
Всяки от отделните области в България е представена с регионална тематична информация и новини. Публикациите в здравната медия спазват официалната редакционна политика.