Хирурзи от Търговище отстраняват изцяло тумор, който тежи 600 грама и с размери 35 на 20 сантиметра ...
Прочети повечеНовият медикамент на AstraZeneca е комбинация от два вида антитела и намалява със 77% риска от симпт...
Регулаторните органи на САЩ дадоха пълно одобрение на ваксината срещу COVID-19 на „Pfizer/BioNTech”.
За новата учебна 2021- 2022 година в условията на COVID-19, за присъственото и дистанционно обучение...
Ново изследване, публикувано в списанието „JAMA Oncology“, идентифицира две уникални ДНК промени, ко...
Лекари от частна болница „Max Super Speciality“ в Делхи, Индия, извършиха успешна животоспасяваща ба...
Дистанционно контролираната клетъчна терапия дава възможност за прецизно насочване към тумора, без з...
Раздел "Новини" във framar.bg представя последните новини от България и света с теми като здраве, здравеопазване, фармация, политика,наука, бизнес, събития, семинари, социална сфера, научни конференции, спорт. Журналистите на здравния портал стоят зад анализи и дискусионни теми, които вълнуват читателите. Читателите на framar.bg също могат да изразят позиция и тя да стигне до милионна аудитория.
Актуалните новини за здраве във framar.bg покриват национални и световни събития, научни открития в областта на медицината, фармацията, нови технологии и достижения. Новините в портала предлагат и корпоративна/бизнес информация, стратегии и анализи.
Всяки от отделните области в България е представена с регионална тематична информация и новини. Публикациите в здравната медия спазват официалната редакционна политика.