Основателят на Фейсбук дари 75 милиона долара на болница в Сан Франциско
Основателят на най-голямата в света социална мрежа Фейсбук Марк Зукърбърг и неговата съпруга Присила Чан са дарили 75 милиона долара на болница в Сан Франциско, Калифорния.
"Тази сума ще бъде използвана за изграждането на ново отделение за реанимация и за травматологичен център", информират от лечебното заведение.
Дарението е най-голямото в историята на болницата.
"Предоставените средства ще помогнат медицинските услуги да станат по-достъпни за всички жители на Сан Франциско", заяви Марк Зукърбърг.
НОВИНАТА е свързана към
- Позволявате ли на децата ви да използват социални мрежи
- Пет доказателства, че сте пристрастени към Фейсбук и как да излекувате зависимостта
- Как да разпознаете нарцисиста онлайн
- Какво говори изборът ви на профилна снимка за личността ви?
- Близо 50% от жените казват "да" първо във Фейсбук
- Как да използвате Facebook, така че да останете емоционално здрави
- Проучване декодира петте типа статуси във Facebook, които говорят много за нас
- Ето защо трябва да откажете Фейсбук за една седмица
- Фейсбук публикации твърдят, че HPV ваксината е опасна за здравето
- Facebook пуска нова функция, проследяваща здравословното състояние на потребителите
Коментари към Основателят на Фейсбук дари 75 милиона долара на болница в Сан Франциско