Всяка седмица средно един човек в Англия умира от недиагностицирана туберкулоза – водеща причина за ...
Прочети повечеСпециалистът ще бъде в МБАЛ Дева Мария в рамките на две седмици всеки месец.
Специалистът ще бъде в МБАЛ Дева Мария в рамките на две седмици всеки месец.
Тя ще остане там докато в някой от социалните домове в страната не се намери място за нея...
Тя ще остане там докато в някой от социалните домове в страната не се намери място за нея...
Това означава, че след операцията пациентите нямат нужда от инсулин и орални хапчета за контрол на д...
Половината от тях обаче дори не предполагат...
Раздел "Новини" във framar.bg представя последните новини от България и света с теми като здраве, здравеопазване, фармация, политика,наука, бизнес, събития, семинари, социална сфера, научни конференции, спорт. Журналистите на здравния портал стоят зад анализи и дискусионни теми, които вълнуват читателите. Читателите на framar.bg също могат да изразят позиция и тя да стигне до милионна аудитория.
Актуалните новини за здраве във framar.bg покриват национални и световни събития, научни открития в областта на медицината, фармацията, нови технологии и достижения. Новините в портала предлагат и корпоративна/бизнес информация, стратегии и анализи.
Всяки от отделните области в България е представена с регионална тематична информация и новини. Публикациите в здравната медия спазват официалната редакционна политика.