Епидемията от циклоспориаза обхваща 34 щата в САЩ, заразени са над 7000 души. Заболяването се разпро...
Прочети повечеБългария е на последно 27-мо място от държавите в ЕС по качество на медицинските грижи за диабетицит...
Псевдоздравни сайтове, форуми, блогове и коментари под материали влияят негативно на младежите по от...
Бум на ражданията през октомври отчита Университетската АГ болница „Майчин дом, съобщиха от пр...
Нова стресова ситуация за пациентите с присадени органи. От този месец те трябва или доплащат живото...
Няма да има промяна във формирането на потребителската такса за преглед при лекар на пенсионери. Пар...
Сурогатното майчинство ще се брои за осигурителен стаж при пенсиониране. Това решиха депутатите, кои...
Раздел "Новини" във framar.bg представя последните новини от България и света с теми като здраве, здравеопазване, фармация, политика,наука, бизнес, събития, семинари, социална сфера, научни конференции, спорт. Журналистите на здравния портал стоят зад анализи и дискусионни теми, които вълнуват читателите. Читателите на framar.bg също могат да изразят позиция и тя да стигне до милионна аудитория.
Актуалните новини за здраве във framar.bg покриват национални и световни събития, научни открития в областта на медицината, фармацията, нови технологии и достижения. Новините в портала предлагат и корпоративна/бизнес информация, стратегии и анализи.
Всяки от отделните области в България е представена с регионална тематична информация и новини. Публикациите в здравната медия спазват официалната редакционна политика.